Exposicions, museografia, events, vitrines | Expomon

Equip

Jordi Padrós Enginyer Tècnic Industrial Director General expomon@expomon.es
Renata Chinke Direcció General Departament de Administració renata@expomon.es
Sonia Gil Diplomada en Empresarials Departament de Comptabilitat i Finances sonia@expomon.es
Pep Piqueras Arquitecte Tècnic Departament de Recursos Humans jpiqueras@expomon.es
Carme Cruz Diplomada en Empresarials Departament Comercial i Màrqueting carmecruz@expomon.es
Marga Soto Departament Comercial marga@expomon.es
Carola Casas Arquitecta Tècnic Departament de Producció carola@expomon.es
Moisés Xandri Enginyer Tècnic Industrial Departament Oficina Tècnica moises@expomon.es
Carlos Valdes Disenyador Departament Oficina Tècnica cvaldes@expomon.es
Sergi Codina Enginyer Tècnic Industrial Tècnic de Projectes sergi@expomon.es
Pere Ollé Enginyer Tècnic Industrial Tècnic de Projectes pere@expomon.es
Josep Larroy Tècnic de Projectes jlarroy@expomon.es
Jordi Freixanet Arquitecte Tècnic Tècnic de Projectes jfreixanet@expomon.es
Lluis Pi Encarregat - Tècnic Muntador
Miquel Saez Tècnic Muntador
Marc Valdó Tècnic Muntador
Leonardo Chinke Tècnic Muntador
Petar Gospodinov Tècnic Muntador
Dido Tècnic Muntador Especialista en fusteria
Jordi Garriga Tècnic Muntador Especialista en fusteria
UN SERVEI 360º

Des de la idea fins a la producció i muntatge de mobiliari, ens encarreguem de tots els detalls del teu projecte.

LA CLAU DEL TEU ÈXIT

El teu projecte ens importa tant com a tu. Per això hi posem tota la nostra passió i experiència.

SABEM INNOVAR

Volem generar experiències a travès dels nostres espais. La innovació és el principal recurs.

EXPLICA’NS QUÈ NECESSITES

Tenim experiència en exposicions, fires, museus i esdeveniments, per interpretar les teves necessitats i fer-les realitat.

ENS IMPORTEN ELS DETALLS

Tenim cura de cada detall perquè sabem que són els que marquen la diferència.

UN EQUIP PROFESSIONAL

Comptem amb els millors professionals per assegurar la qualitat amb la que estem compromesos.